czwartek, 25 kwietnia, 2024

Nowoczesne garnki i patelnie znacząco różnią się od produktów oferowanych nam jeszcze dekadę temu. Dzisiaj gotowanie i pieczenie to prawdziwa przyjemność – wszystko dzięki innowacyjnym technologiom oraz produktom wysokiej klasy. Jaki garnki i patelnie wybrać, aby codzienne gotowanie było frajdą i przyjemnością?

Smażenie pod kontrolą!

Smażone potrawy mają wyjątkowy smak, który ceni praktycznie każdy z nas. Dzisiaj smażenie może być jeszcze łatwiejsze. Dzięki patelniom z powłokami ceramicznymi możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. W praktyce oznacza to, że możliwe stanie się zmniejszenie kaloryczności potrawy. Powłoki ceramiczne zmniejszą także ryzyko przywierania potraw do dna patelni. Patelnie wyposażone są także w wygodne, profilowane uchwyty, często o strukturze antypoślizgowej.

Zestaw garnków dla każdego!

Do codziennego gotowania niezbędne będą garnki. Zestaw garnków zaproponują nam topowi producenci. Wśród rekomendowanych i najchętniej wybieranych wymienia się komplety garnków ze stali nierdzewnej 18/10, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy, odkształcaniem. W kompletach znajdziemy garnki wyposażone w niezbędne elementy: cedzaki, lejki, miarki od odmierzania wody. Takie dodatki z pewnością znacząco ułatwią codzienne gotowanie.

Ciekawostką są również dyski umieszczone w dnach garnków – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz, co przyczynia się do szybszego przygotowania potrawy. Dzięki dyskom możliwe staje się również oszczędzanie energii! Garnki uzupełniane są o pokrywki – idealnej przylegają one do rantów garnków, są tworzone ze szkła hartowanego. Niewielkie odpowietrzniki pozwalają na odprowadzanie nadmiaru wilgoci i zagęszczanie potrawy.

 

 

Tags: ,
denebro.pl nuity.org -escobar.com