czwartek, 18 lipca, 2024

Codzienne gotowanie może prowadzić do rutyny. Warto więc urozmaicać nasza kuchnię i stale poszukiwać nowych smaków. Pomogą w tym nie tylko nowoczesne książki kucharskie czy ciekawe produkty w sklepach, ale również garnki pochodzące od topowych producentów. Jak zmienić oblicze naszych potraw i zaskoczyć domowników?

Wybieraj zawsze świeże produkty

Podstawą w naszej kuchni powinny być zawsze świeże produkty – stawiajmy na warzywa i owoce, najlepiej te nieprzetworzone, ale również na produkty zbożowe, świeży nabiał, ryby, czerwone mięso. Starajmy się, aby w naszej kuchni nie brakowało surówek i sałatek, szczególnie w sezonie letnim – to najlepszy okres na to, aby wzmocnić nasz organizm dużą dawką witamin i mikroelementów.

Wykorzystaj najnowszą technologię

Chcąc gotować lepsze i smaczniejsze potrawy warto również pomyśleć o zmianie garnków. Nowoczesne komplety oferowane na stronie gerlach.pl to ciekawa propozycja, zarówno dla amatorów gotowania, jak i profesjonalnych kucharzy. Wśród oferowanych zestawów znajdziemy komplety składające się z kilku lub kilkunastu elementów, w tym także elementów pozwalających gotować na parze. Nowoczesne garnki Gerlach tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się pod wpływem ciepła, nie ulega korozji. Garnki takie bez obaw możemy czyścić w zmywarkach.

Innowacyjnym rozwiązaniem w przypadku garnków Gerlach jest zastosowanie aluminiowego dysku w dnie garnka. Dzięki temu możliwa jest lepsza dystrybucja ciepła i jego równomierne rozprowadzanie. Ułatwieniem dla użytkowników są poręczne uchwyty, które pozwolą na wygodne i bezpieczne podnoszenie garnków wypełnionych gorącymi potrawami. Garnki są wyposażone również w niewielkie lejki oraz miarki, dzięki którym dokładnie odmierzymy ilość płynów.

Tags: ,