czwartek, 25 kwietnia, 2024

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ledwo zdążymy wrócić do swoich obowiązków po dwudniowym odpoczynku z najbliższymi, już czeka na nas kolejna okazja do świętowania – noc sylwestrowa! Gdzie warto spędzić tegorocznego Sylwestra? Sprawdź naszą propozycję!

 

Zamiast nudnej domówki – prawdziwy bal!

Jeśli i Ty należysz do grona osób, które świętują nadejście kolejnego roku przed telewizorem, mamy dla Ciebie świetną alternatywę dla kolejnego nudnego wieczoru. Znaczna część z nas rzadko ma okazję, aby włożyć piękną kreację, oddać się beztroskiej zabawie na stylowej sali i zakosztować wyszukanej, wykwintnej kuchni. Może tym razem warto nieco zaszaleć i przywitać Nowy Rok z pompą?

Aby znaleźć ciekawy sposób na spędzenie Sylwestra, wystarczy sprawdzić w Internecie oferty pobliskich restauracji  i hoteli. Naszą uwagę szczególnie przykuła ta dostępna na stronie windsorhotel.pl. Luksusowy hotel usytuowany w okolicy urokliwego Jeziora Zegrzyńskiego przygotował dla swoich gości moc sylwestrowych atrakcji.

 

Szampańska zabawa do białego rana

Piękna sceneria i pałacowe wnętrza to nie jedyny powód, dla którego warto przywitać Nowy Rok w Hotelu Windsor w Jachrance. Na przybyłych gości czeka między innymi: całonocna zabawa przy energetycznych rytmach granych na żywo, trzy parkiety ze zróżnicowaną muzyką, pokazy profesjonalnych tancerzy znanych z popularnych programów telewizyjnych, stacje live cooking, wykwintne menu, liczne konkursy i niespodzianki oraz otwarty bar.

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich rodziców: dzieci również nie będą się nudzić! Specjalnie dla najmłodszych dzieci zorganizowany zostanie kinderbal. Możesz mieć pewność, że sala zabaw z zabawkami, trampoliną i dmuchaną zjeżdżalnią zachwyci Twoją pociechę!

Tags: , ,
diopieknanr5.pl https://skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/28306-jak-porownywarki-ubezpieczen-oc-moga-pomoc-w-znalezieniu-najlepszej-oferty.html kujec.pl