czwartek, 18 lipca, 2024

Czy zestawy mebli na taras mogą nas jeszcze czymś zaskoczyć? Okazuje się, że tak! Szukając pięknych i funkcjonalnych mebli tarasowych natkniemy się na nowe kolekcje oferowane przez topowych producentów. Jakie rozwiązania warto zastosować w naszych ogrodach?

Zestawy mebli na taras z technorattanu

Wśród licznych propozycji w sklepach producentów zestawy mebli na taras z technorattanu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wynika to nie tylko z tego, że technorattan jest niezwykle trwały i odpory na uszkodzenia. Współcześnie zestawy mebli na taras z technorattanu projektowane są przez doświadczonych designerów, którzy dbają nie tylko o wygląd mebli, ale również o wygodę użytkowników. Nowoczesne meble technorattanowe tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami, przez co nasz ogród czy taras staną się przestrzenią piękna.

Trwałe meble technorattanowe

Wysoka jakość mebli technorattanowych sprawia, że będą one przez wiele lat cieszyć nasze oczy. Stelaże kolekcji tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Aluminium, ze względu na niską wagę sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie mebli nie spowoduje żadnego problemu.

Wierzch mebla pokryty jest plecionką technorattanową, która stworzona jest z materiału syntetycznego. Takie tworzywo jest wysoce odporne na uszkodzenia, działanie wilgoci, promieniowanie słoneczne. Nawet po wielu latach użytkowania zestawy mebli na taras wyglądają jak nowe!

Aby móc w pełni wykorzystywać zestawy mebli na taras warto pomyśleć również o parasolu słonecznym lub pergoli nad naszymi głowami. Ich rozkładane dachy i czasze pozwolą na stworzenie strefy cienia. Taki wypoczynek z pewnością przypadnie nam do gustu!

Tags: ,