czwartek, 25 kwietnia, 2024

Transport to bardzo ważna sprawa, z czego często nie zdajemy sobie nawet sprawy. Jako przedsiębiorcy związani z przemysłem browarów często skupiamy się tylko na kwestiach dystrybucji, reklamy itd. zapominając całkowicie o roli transportu.

Rola transportu piwa

Dlaczego jest to tak istotne, aby piwo było umieszczone w odpowiednich skrzynkach na piwo? Otóż przede wszystkim należy podkreślić, że podczas nieprzemyślanego transportu nasza firma ponosi często naprawdę duże straty – przez wypadki pracowników, zniszczenie produktów, przewożenie mniejszej ilości produktu niż normalnie mieści się do ciężarówki itd. Dlatego warto poświęcić nieco uwagi na zakup, jakim jest krata piwa czy skrzynka piwa. Jakie cechy musimy szczególnie wziąć pod uwagę?

1) Wytrzymałość

Przede wszystkim skrzynka na piwo, którą kupujemy musi być wytrzymała. Dlaczego? Przede wszystkim naszym pracownikom musi się na niej dobrze pracować. Inaczej niestety może dojść do nieprzyjemnych wypadków w pracy, które także wpłyną na sposób postrzegania naszej firmy.

2) Bezpieczeństwo dla towaru

Następnie taka skrzynka na piwo musi być tak skonstruowana, aby na pewno nic się nie stało z przewożonym piwem. Musimy sobie zdać bowiem sprawę z faktu, że kiepskiej jakości krata piwa może spowodować naprawdę spore problemy i straty.

3) Bezpieczeństwo dla pracowników

Znowu powracamy do bezpieczeństwa pracowników. Tu warto jeszcze podkreślić, że skrzynka piwa, którą kupujemy powinna posiadać stosowne atesty bezpieczeństwa. Będzie to także zabezpieczenie dla nas, gdyby jakiś nasz pracownik się z nią nieodpowiednio obchodził.

4) Pakowność

Skrzynki na piwo powinny być także tak skonstruowane, aby umożliwiały maksymalne załadowanie ciężarówki czy innego środka transportu. Nie może być takiej sytuacji, że poszczególne kraty piwa są niekompatybilne względem siebie – na tym tylko i wyłącznie tracimy. Trzeba jeszcze nadmienić, że skrzynki na piwo powinny mieć jakieś mechanizmy zabezpieczające je przed wzajemnym zsunięciem się z siebie.

5) Wygodne uchwyty

I znowu. Aby się wszystkim wygodnie i bezpiecznie pracowało to skrzynki piwa powinny posiadać szerokie, wygodne uchwyty!

6) Ciekawy design

I na koniec warto napomknąć, że skrzynka na piwo może być także środkiem reklamy. Trzeba tylko zadbać o jej ciekawy design i estetycznie umieszczone logo firmy albo nazwa piwa. W ten sposób wszystkim całość będzie się naprawdę pozytywnie kojarzyła.

7) Cena

Tutaj pamiętajmy tylko, że cena jest kryterium dodatkowym, nie zaś podstawowym. Ważniejsze są wcześniejsze punkty!

Źródło tekstu https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/

Tags: ,
m.org https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ live url