czwartek, 18 lipca, 2024

Szukając nowoczesnego, bezpiecznego i wygodnego wózka dla naszego dziecka zazwyczaj skupiamy się na wyglądzie i kilku podstawowych elementach, takich jak np. koła czy pasy bezpieczeństwa. Współcześnie producenci mogą zaproponować nam wózki wysokiej klasy, które z pewnością zachęcą do wspólnego poznawania świata razem z maluchem. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się wózki 3w1.

Czym wyróżniają się wózki 3w1?

Nowoczesne wózki 3w1 to projekt, który zakłada oddanie w ręce rodziców wózka, który będzie zmieniał się wraz z rosnącym dzieckiem. Wymienne elementy pozwolą na bezpieczne przewożenie dziecka uwzględniając jego wiek i wagę. W skład wózków 3w1 wchodzi główny stelaż oparty na amortyzowanych kołach oraz gondola, nosidło i siedzisko. W zależności od wieku dziecka elementy te są wymieniane, co pozwala na wygodę, komfort i oszczędność pieniędzy!

Warto zwrócić uwagę na każdy detal wózków 3w1. Aluminiowa rama i stelaż wykonane są w taki sposób, aby nie były podatne na uszkodzenia, odkształcanie. Niska waga aluminium sprawia, że i sam wózek jest lekki, co znacząco przekłada się na łatwość w jego prowadzeniu czy podnoszeniu. Stelaż wózka zaprojektowany został w taki sposób, aby możliwe było jego składanie i rozkładane. To przydatna funkcja, szczególnie kiedy chcemy przetransportować wózek w bagażniku samochodowym.

Elementy wymienne: gondola, nosidło, siedzisko

Każdy z elementów wymiennych wózków 3w1 został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać komfort i bezpieczeństwo dziecku. Gondola pozwoli na wygodny sen w czasie spacerów, nosidło okaże się idealnym rozwiązaniem w domu i poza nim. Kiedy dziecko zacznie siadać samodzielnie wymieniamy je na klasyczne siedzisko. Firma espiro.pl  oferuje nowoczesne siedziska wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę ochronną, regulowane podnóżki.

Tags: ,