czwartek, 18 lipca, 2024

Medycyna estetyczna to ogrom możliwości. Dzięki niej każda kobieta może być piękna, każda może przedłużyć swoją młodość i doskonały wygląd. Obecnie medycyna estetyczna oferuje całe spektrum zabiegów, wśród których każda kobieta ma szansę znaleźć ten idealnie wpisujący się w indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe.

Substancją, po którą medycyna estetyczna sięga obecnie naprawdę chętnie jest kwas hialuronowy. Gwarantuje on głębokie nawilżenie skóry, a tym samym poprawę jej wyglądu.

Wśród popularnych zabiegów medycyny estetycznej znajdują się również peelingi medyczne. Oferowane są peelingi bazujące na różnego rodzaju kwasach, co sprawia, że do każdego typu skóry można dobrać odpowiedni peeling.

Wiele pań chętnie decyduje się na wampirzy lifting, którego podstawą jest osocze bogatopłytkowe. To substancją, którą pozyskuje się od osoby, u której przeprowadzany będzie zabieg. Wampirzy lifting – mimo tak strasznie brzmiącej nazwy – jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Nie wywołuje reakcji alergicznych, podrażnień, daje natomiast spektakularny efekt.

Tags: ,