czwartek, 18 lipca, 2024

Planując wesele każdy chciałby, aby wyglądało najlepiej jak to możliwe. Aby goście weselni bawili się jak najlepiej i mieli miłe wspomnienia z zabawy. Orkiestra podczas wesela może nie wystarczyć. Co jeszcze można zaproponować gościom weselnym? Ciekawą atrakcją może okazać się fotobudka, ciesząca się coraz większą popularnością podczas imprez.

Co to właściwie jest fotobudka?

W dużym skrócie można ją opisać jako maszynę do robienia oraz drukowania zdjęć. Maszyny cieszą się coraz większą popularnością. Coraz częściej są spotykane w galeriach handlowych, na dworcach czy lotniskach. Oferują możliwość zrobienia standardowych zdjęć jak na przykład paszportowe bądź legitymacyjne. Największą popularność jednak zdobywają w trakcie różnorakich imprez, czy to weselnych, urodzinowych czy sylwestrowych.

W przeciwieństwie do fotografa, na zdjęcia nie przyjdzie zbyt długo czekać. Maszyna po wykonaniu serii zdjęć od razu je wydrukuje. Jest to zarazem jej największa zaleta. Każdy użytkownik po serii zdjęć otrzyma pasek ze zdjęciami, do których chwilę wcześniej pozował.

Szczególnie dobrze fotobudka spisuje się podczas wszelkich imprez. Zdjęcia wykonywane przez maszynę nie są zwyczajne, często są to zdjęcia zabawne oraz pełne emocji. Przyczyniają się do tego dodatkowe rekwizyty. Kapelusze, peruki, anielskie skrzydła czy diabelskie rogi oraz wiele więcej gadżetów jest dostępnych dla użytkowników. Im więcej osób, tym ciekawsze efekty, goście w przebraniach pozujący do zdjęcia będą pamiątką dobrej imprezy.

Jak to działa?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy ustawić się przed automatem, wybrać przycisk „start” a automat po chwili rozpocznie serię zdjęć. Zazwyczaj są to 4 zdjęcia, wykonywane jedno po drugim w odstępie kilku sekund. Po zakończonej sesji zdjęcia zostaną wydrukowane po upływie kilkunastu sekund. Zdjęcia są drukowane na pasku o wymiarach 5x15cm.

Dzięki nowoczesnym możliwościom goście mogą wybrać kolor tła, ramkę, logo bądź napis, które zostaną umieszczone na wydrukowanych zdjęciach. Gadżety, które są często udostępniane przy wynajmie fotobudki dodatkowo urozmaicą każdą fotografię.

Nieograniczona zabawa.

Fotobudka ma przede wszystkim sprawiać radość z wykonywania kolejnych zdjęć. Dostępne gadżety sprawiają, że każde kolejne zdjęcie jest ciekawsze. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkowników. Z pewnością jest to atrakcja, która urozmaici każdą imprezę.

W trakcie wesela z pewnością spisze się wyśmienicie, jako atrakcja dla każdej grupy wiekowej. Tak samo młodsi, jak i starsi goście będą bawić się znakomicie w trakcie sesji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – SMOVE

Tags: ,