czwartek, 18 lipca, 2024

Badania prenatalne wykonywane są coraz chętniej. Świadomość kobiet w zakresie zdrowia swojego nienarodzonego jeszcze dziecka jest coraz większa. Panie wiedzą już, że badania prenatalne w żaden sposób nie mają zachęcać ich do aborcji. Są natomiast dobrym przygotowaniem na to, co ma się wydarzyć za kilka miesięcy. Wśród nowoczesnych badań prenatalnych znajduje się między innymi test Nifty, którego skuteczność jest naprawdę wysoka. Badanie tym testem pozwala stwierdzić, czy dziecko choruje między innymi na zespół Downa oraz zespół Edwardsa.

Gdzie wykonać Nifty Pro to pytanie, które zadaje wiele kobiet zainteresowanych tym badaniem. Okazuje się, że obecnie nie brakuje placówek medycznych oferujących badanie tym testem. Bez trudu takie placówki znaleźć można między innymi w Warszawie oraz Lublinie.

Badanie jest naprawdę proste i nieinwazyjne. Do jego wykonania potrzebna jest próbka krwi żylnej pobierana od przyszłej mamy. Nie pobiera się w ogóle krwi płodu. To właśnie dlatego test Nifty jest testem tak bezpiecznym.

Test Nifty

Chcesz dowiedzieć się gdzie wykonać badanie Nifty? Sprawdź listę placówek – testnifty.eu/o-nifty/test-nifty.

Tags: ,