czwartek, 18 lipca, 2024

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic dziwnego więc, że wiele młodych par decyduje się dzielić radość tej chwili z najbliższymi. Większość młodych organizuje po zaślubinach przyjęcie weselne. O ile w dawnych czasach biesiadowano przy dobrym jedzeniu i alkoholu, tak dzisiaj takie udogodnienia są na porządku dziennym i nikt nie przychodzi na wesele się najeść. Warto zapewnić wówczas dodatkowe atrakcje dla gości, które uprzyjemnią im naszą uroczystość.

Jakie atrakcje weselne są obecnie popularne?

Sporo narzeczonych wychodzi z założenia, że nie trzeba szykować nic specjalnego dla gości. W końcu to ich dzień i radość z samych zaślubin powinna być wystarczającym powodem do świętowania przez gości. Jednak dużo par jest innego zdania. Zamawiają oni puszczanie gołębi, magików, barmana i innych umilaczy czasu. Fajnym pomysłem na wesele jest fotobudka. To rozwiązanie stało się w ostatnich latach naprawdę popularne. Mimo, iż nie należy ono do najtańszych to zapewnić może niezłą rozrywkę dla gości weselnych, zwłaszcza tych, którzy nie lubią szaleć na parkiecie i wolą spędzać czas na weselach w inny sposób.

Jakie zalety posiada fotobudka?

Popularność budek do robienia zdjęć nie wzięła się znikąd. To świetna pamiątka, zarówno dla pary młodej jak i gości weselnych. Fotobudka działa na zasadzie aparatu, który wywołuje natychmiastowo zdjęcia. Znajomi młodej pary czy rodzina, może ustawiać się i pstrykać sobie zdjęcia w zasadzie bez końca. Wiele par młodych zostawia obok fotobudki księgę, do której wpisać mogą się goście, dołączając świeżo wydrukowane zdjęcie. Zazwyczaj fotobudka drukuje zdjęcie w kilku egzemplarzach, wówczas można jedno zdjęcie zabrać ze sobą na pamiątkę.

Jaka jest cena atrakcji weselnej w postaci fotobudki?

Jak napisano powyżej, taka atrakcja nie należy do najtańszych. Fotobudka to nie tylko samo urządzenie do robienia zdjęć. To także transport na salę weselną, rozstawienie w odpowiednim miejscu, piecza nad uruchomieniem i działaniem a także duża ilość kliszy, która tego dnia jest wykorzystywana. To dlatego firmy wynajmujące budki do zdjęć słono się za nie cenią. Kwota zazwyczaj zamyka się w tysiącu złotych. To cena, która w budżecie ślubnym nie wydaje się zbyt ważąca, jednak prawda jest taka, że nie każdy może pozwolić sobie na przeznaczenie kolejnego tysiąca złotych na dodatkową atrakcję dla gości. Mimo to, dużo młodych par korzysta z tego rowiązania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.

Tags: ,