niedziela, 3 marca, 2024

Wyjeżdżając na zagraniczne wczasy zazwyczaj skupiamy się na czekających na nas atrakcjach i przygodach. W wirze przygotowań i pakowania nie zapominajmy jednak o tym, co powinno być dla nas najważniejsze: bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Przed zagranicznym wyjazdem warto wybrać jedną z wielu ofert ubezpieczeń turystycznych i cieszyć się wczasami bez obaw o niezapowiedziane koszty.

Zagraniczne wczasy – czy biuro podróży zapewnia nam bezpieczeństwo?

Decydując się na wykupienie wczasów w biurze podróży zazwyczaj jesteśmy informowani o tym, że jako uczestnicy wyjazdu jesteśmy objęci ubezpieczeniem turystycznym. Większość z nas nie dopytuje jakiego rodzaju jest to ubezpieczenie oraz na jakie kwoty oscyluje – to błąd. W skrajnych przypadkach może się okazać, że kwota ubezpieczenia NNW jest rażąco niska i nie pokrywa nawet części kosztów poniesionych w trakcie leczenia za granicą czy po powrocie do Polski. Nie chcąc narażać się na dodatkowe koszty koniecznie zainteresujmy się dodatkowym ubezpieczeniem, oferowanym przez jedno z topowych towarzystw ubezpieczeniowych.

W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę ubezpieczeniową na wyjazd?

Możliwości jest sporo, jednak aby faktycznie móc porównać oferty i kwoty lub też samodzielnie wybrać kwotę ubezpieczenia warto zdecydować się na wykorzystanie mfind.pl. Jest to porównywarka, która w kilku krokach uzyska najważniejsze dane o naszym wyjeździe i przedstawi nam oferty topowych ubezpieczycieli na polskim rynku. W ramach ubezpieczenia zwracajmy uwagę nie tylko na NNW, ale również na koszty odpowiedzialności cywilnej, jak również na ubezpieczenie naszego bagażu. Dodatkowo ubezpieczyciel zaproponuje nam również assistance, które dotyczy pokrywania kosztów powrotu do kraju, opiekę nad dzieckiem.

Tags: ,
Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ Industrialny dębowy stolik nocny loft