niedziela, 26 maja, 2024

Standardowa oferta hotelu to noclegi oraz śniadania w formie szwedzkiego stołu, możliwość korzystania ze stref SPA. Managerowie hoteli i pensjonatów szukają różnorodnych sposobów na przyciągnięcie klientów właśnie do siebie. Poprzez stałe uzupełnianie oferty możliwe jest zachęcenie coraz większego grona osób do skorzystania z konkretnej oferty. Dobrym punktem wyjścia może okazać się ogród letni. Jak go zaprojektować?

Ogrody letnie i słoneczne tarasy w hotelach

Czy jest przyjemniejszy sposób na relaks niż kosztowanie doskonałych kaw i ciast na świeżym powietrzu? Poprzez zaprojektowanie ogrodu letniego czy też obszernego tarasu w hotelu managerowie mogą zapewnić gościom dodatkową atrakcję. Taka przestrzeń wypoczynkowa stanie się strzałem w dziesiątkę, jeśli hotel jest umiejscowiony blisko zieleni, parków, lasów. Goście mogą nie tylko korzystać z uroków słońca, ale i cieszyć oczy wspaniałymi widokami.

Meble do hotelu – co wybrać?

Jakie meble ogrodowe wybrać, aby zapełnić taki ogród czy taras? Producenci oferują różnorodne meble do hotelu,dedykowane właśnie na świeże powietrze. Wśród licznych propozycji największym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe, które nie tylko prezentują się wyjątkowo, ale także tworzone są z dużą precyzją i z materiałów wysokiej jakości. Technorattan tworzony jest z materiałów syntetycznych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie wilgoci, brudu, kurzu. Tworzywo nie odkształca się, jest odporne na mikro pęknięcia. To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie każdego dnia z mebli korzystać będą dziesiątki osób. Stelaż mebli technorattanowych tworzony jest z antykorozyjnego aluminium. Zapewnia on lekkość i trwałość mebla. Wśród kolekcji technorattanowych znajdziemy takie elementy jak krzesła, fotele, leżanki, stoliki kawowe.

 

 

 

Tags: ,