czwartek, 18 lipca, 2024

Nowoczesny przedpokój, nawet małych rozmiarów pozwala na stworzenie niezwykle funkcjonalnego pomieszczenia, które wzbudzi zaciekawienie naszych gości. Warto postarać się o jego staranne wyposażenie, dzięki czemu zachęcamy gości do tego, aby poznali resztę domu.

Nowoczesny przedpokój jako wizytówka

Pamiętajmy, że nowoczesny przedpokój to nasza wizytówka. “Jak nas widzą, tak nas piszą” – wystarczy tylko kilka sekund a nasi goście, którzy są u nas pierwszy raz będą w stanie wyrobić sobie na nasz temat zdanie. Ma to zastosowanie zarówno w przypadku wielkich domów, jak również w przypadku małych mieszkań. Planując wyposażenie pamiętajmy odpowiednich wieszakach na kurtki nie tylko dla domowników – nawet, jeśli goście bywają u nas rzadko. Można zdecydować się na małe wieszaki w nowoczesnym stylu (np.haczyki) lub zabudowaną szafę, która będzie stworzona na wymiar do naszej wnęki.

Ściana w przedpokoju

Bardzo ważnym elementem jest ściana. Nowoczesny przedpokój to tak naprawdę dowolność materiałowa. Do wyboru mamy tynki dekoracyjne lub też drewno, cegłę, kamień lub nawet beton. Dosłownie gołe ściany z cegłą lub betonem na wierzchu stanowią bardzo ciekawy, często wybierany element aranżacyjny, który można spotkać we wnętrzach industrialnych. Jeżeli jednak takie wykończenie ścian nam nie odpowiada, to zawsze możemy postawić na tapety, które obecnie wracają do łask w wielu domach. To co kojarzone było z czasami dawnego PRL-u cieszy się popularnością. W szczególności, jeżeli mamy do czynienia z fototapetami z widokami na miasto i budynki. 

Tags: ,