niedziela, 3 marca, 2024

Upływający czas odciska piętno na naszym ciele. Miejscem, w którym oznaki starzenia szczególnie rzucają się w oczy, jest twarz. Odpowiedni makijaż czy staranna pielęgnacja mogą dodać nam pewności siebie i odciągnąć uwagę od drobnych mankamentów, jednak nie przywrócą prawidłowego owalu twarzy. Jak walczyć z opadającymi policzkami i zmianami profilu twarzy?

Wolumetria – na ratunek zwiotczałej skórze

Dzięki postępom w nowoczesnej medycynie estetycznej i coraz większej przystępności nowoczesnych zabiegów, nie musimy bezczynnie patrzeć, jak nasze ciało z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się zmienia. Sposobem na przywrócenie swojej twarzy jest poddanie się wolumetrii – bezinwazyjnemu, w pełni bezpiecznemu zabiegowi odbywającego się bez użycia skalpela.
Podczas wizyty w gabinecie medycyny estetycznej lekarz wstrzykuje pod skórę specjalne wypełniacze przygotowane na bazie kwasu hialuronowego. Substancja tworzy pod skórą „rusztowanie”, które modeluje twarz, nawilża skórę, przywraca jej sprężystość i gęstość. Zaaplikowany preparat dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu efekt zabiegu utrzymuje się nawet rok.  Co ważne, wypełniacz składa się z naturalnych, nieuczulających substancji, a cały zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie pół godziny. Po kuracji możemy od razu wrócić do swoich obowiązków, nie przejmując się żadnymi skutkami ubocznymi i dolegliwościami.

Gdzie wykonać zabieg?

Aby mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany poprawnie, a efekt będzie w pełni satysfakcjonujący, korzystaj z usług profesjonalistów. Na stronie filine.pl znajdziesz opisy zabiegów, szczegółowy cennik oraz dane teleadresowe do gabinetu medycyny estetycznej cieszącego się zaufaniem i szacunkiem klientów.

Tags: , , , , , ,
https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ Industrialny dębowy stolik nocny loft Industrialny hoker z oparciem do wyspy