czwartek, 25 kwietnia, 2024

Rozwijanie swojej marki to dzisiaj nie tylko klasyczna reklama i zabieganie o klientów w sposób bezpośredni. Zdecydowane działania w sieci mogą nie tylko wyprowadzić nasza markę na szerokie wody, ale też przyciągnąć do nas zupełnie nowych klientów. Chcąc zaprezentować się w sieci z jak najlepszej strony warto przemyśleć działania marketingowe.

Działaj z głową!

Szeroki wachlarz możliwości reklamowania w sieci sprawia, że często nie zastanawiamy się nad długofalowymi efektami konkretnych kampanii. To spory błąd – poza ustawieniem konkretnych reklam na Facebooku czy na innych platformach powinniśmy zastanowić się na konsekwencjami i wnioskami takich kampanii. Pomogą nam w tym szkolenia marketingowe, które w sposób całościowy podchodzą do mediów społecznościowych jako platform dających wiele możliwości przedsiębiorcom. Jakie zagadnienia poruszane są podczas kursów?

Szkolenia z zakresu marketingu w sieci!

Szkolenia marketingowe skierowane są do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby wykorzystać potencjał mediów takich jak Facebook czy Instagram. Poprzez dobieranie odpowiednich narzędzi oraz elastyczne podejście do tematu kampanii dowiesz się, jak odnieść sukces w sieci. Atutem szkoleń jest praca na „żywym organizmie” – konkretne przykłady omawiane są na realnych kampaniach, a prowadzący zwraca uwagę nie tylko na najlepsze kampanie i ich zasięgi, ale również na błędy popełniane podczas uruchamiania kampanii. Podczas kursu dowiesz się jak jeszcze lepiej wykorzystać narzędzia udostępniane przez platformy społecznościowe i przekonasz się, jak wielkie zasięgi mogą one mieć. Kursy obejmują również stworzenie przykładowej kampanii i omówienie jej krok po kroku, z uwzględnieniem każdego aspektu ważnego dla przedsiębiorców.

 

Tags: ,
hotels.pl tssoundscape.com live url