czwartek, 18 lipca, 2024

Przyczepy Kogel są jednymi z najlepszych przyczep na całym rynku przewoźniczym. Ktoś kto choć odrobinę interesuje się transportem wie, że przyczepy Kogel są niezwykle cenione i najmniej awaryjne. Jest wiele firm, które sprzedają przyczepy Kogel w stanie używanym bądź nowym. Jedną z nich jest DBK będąca dealerem samochodów dostawczych, ciężarowych, ale również przyczep Kogel.

Przyczepy Kogel – użyteczność i rodzaje

 

Kogel jest firmą, która od dawien dawna produkuje najróżniejsze modele przyczep. Przyczepy Kogel są różnorodne pod względem kształtu, wielkości i użyteczności. Warto zgłębić ten temat aby dobrze doposażyć swoją flotę i wykonywać zlecenia przewozowe najlepiej dopasowanymi ciężarówkami. Do codziennego transportu najczęściej nadają się przyczepy Kogel typu firanka czy skrzynia. Jeżeli chodzi o firankę to umożliwia ona szybki rozładunek i załadunek towaru co jest zdecydowanym plusem. Aby dostać się do środka przyczepy zwija się ,,firankę” – stąd taka, a nie inna nazwa tej przyczepy. Przyczepy typu skrzynie są już bardziej bezpiecznymi przyczepami, które często służą w przewozie drogocennych towarów. Bardzo dobrym przykładem są luksusowe samochody, które umieszcza się właśnie w przyczepach typu skrzynie.

Innym tym razem jednym z najbardziej popularnym przyczep i naczep od Kogel są naczepy typu plandeka. Plandeki nakłada się na całą długość naczepy przez co rozładunek i załadunek jest bardzo szybki. Są to największe rodzaje przyczep na rynku i służą do przewozu dużej ilości materiałów. Niezaprzeczalnym plusem jest możliwość nadrukowania na plandece różnorodnych grafik przez co ciężarówka może być ruchomą reklamą! Taki ruch wykonała już nie jedna firma przewozowa inteligentnie wykorzystując swoje możliwości.

Podsumowanie

 

Jak widać firma Kogel może być niezwykle przydatna w codziennym transporcie. Zastąpienie tak gigantycznej firmy przewozowej jest niezwykle trudne dlatego wiele osób ochoczo wyposaża się w przyczepy Kogel (czy to poprzez kupno czy poprzez wynajem).

Tags: , ,