czwartek, 18 lipca, 2024

Sezon wakacyjny powoli się zbliża, więc jest to idealny moment na zakup nowego bikini. W sklepach już teraz zaczynają się pojawiać początkowe kolekcje letniej odzieży, w których nie brakuje modnych strojów kąpielowych o zróżnicowanych krojach, kolorach i kształtach.

Stroje dwuczęściowe

Najpopularniejszą ich odmianą jest klasyczne bikini. To strój, który wymyślono na samym końcu pierwszej połowy dwudziestego wieku. Początkowo nie został zbyt przychylnie odebrany przez społeczeństwo, gdyż uznano, że odsłania on za dużo ciała. Dziś natomiast każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jeden komplet bikini.

Teoretycznie ten typ stroju najlepiej prezentuje się na sylwetkach o kształcie idealnej klepsydry, ale jednak dzięki drobnym modyfikacjom jego klasycznej budowy może zgrać się tak naprawdę z każdą figurą. W przypadku posiadania większego brzuszka wystarczy zdecydować się na stroje kąpielowe o podwyższonym stanie.

Stroje jednoczęściowe

Można je podzielić na kilka kategorii. Ostatnio wśród nich królują tzw. monokini, czyli stroje, które po bokach są delikatnie wycięte, dzięki czemu w sposób zmysłowy odsłaniają niektóre partie ciała. Tak naprawdę każda kobieta może zaprezentować się w nich świetnie. Monokini skutecznie maskują wszelkie niedoskonałości sylwetki – działają niemalże jak gorsety.

Ostatnio wśród jednoczęściowych strojów kąpielowych coraz większą popularnością wykazują się też trinkini. To komplety, w których góra jest łączona z dołem w sposób bardzo delikatny i niemalże niewidoczny. Przejścia tworzone są z cienkich paseczków. Nadają sylwetce lekkości, a kobiecie dodają seksapilu. Jako że jednak trinkini wyraźnie eksponują typ figury, najlepiej będą w nich wyglądać te panie, które mogą pochwalić się szczupłą talią oraz płaskim brzuchem.

Sukienki kąpielowe

Tradycyjne stroje kąpielowe można jednak zastąpić czymś zupełnie innym, przypominającym bardziej standardową odzież, czyli sukienką kąpielową. Dawniej takie sukienki umożliwiały zasłonięcie niemalże całego ciała, dziś natomiast są zdecydowanie bardziej odkryte i dzięki temu atrakcyjniejsze.

Sukienki kąpielowe są jednym z częstszych wyborów kobiet posiadających ciut więcej tłuszczyku w okolicach brzucha bądź ud. Znakomicie radzą sobie bowiem z zamaskowaniem bardziej newralgicznych partii ciała. Potrafią skutecznie ukryć większy brzuszek, a także pełniejsze biodra oraz obfite nogi. Dzięki nim cała sylwetka robi się lżejsza i wygląda bardzo dziewczęco. Większość kobiet znakomicie się w nich odnajdzie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe stroje kąpielowe.

Tags: ,