niedziela, 3 marca, 2024

Choć zarówno płytki gresowe, jak i terakota są zwykle opisywane jako idealne płytki łazienkowe, osoby sięgające po tego rodzaju rozwiązania coraz częściej stawiają właśnie na gres. Oczywiście, trudno jest odmówić terakocie wielu zalet, nie da się jednak ukryć, że jej parametry techniczne nie dorównują tym, jakimi wyróżniają się płytki gresowe.

Jakby tego było mało, gresowe płytki włoskie i hiszpańskie posiadają także kilka innych zalet przyczyniających się do tego, że dziś trudno już wyobrazić sobie inne rozwiązanie sprawdzające się dobrze na podłodze w łazience.

Gres w nowoczesnym wydaniu jest solidny, uznanie zdobywa jednak i to, że funkcjonalność wspomnianych płytek nie przyczynia się wcale do osłabienia znaczenia, jakie mają ich walory wizualne. Osoby sięgające po płytki łazienkowe, gresowe doceniają więc także ich ciekawą kolorystykę oraz wzornictwo. Rozpowszechnienie się tego materiału przyczynia się zresztą do tego, że można mówić o jeszcze jednym niekwestionowanym atucie płytek z gresu, a jest nim coraz bardziej przystępna cena.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszego sklepu na eurolazienki.pl.

Tags: , , , ,
live url zobacz zobacz