czwartek, 18 lipca, 2024

Nie musimy brać tygodniowego urlopu i jechać na drugi koniec Polski po to, aby odpocząć. Dzisiaj możemy wyjechać nieco za miasto, aby poczuć bliskość natury. Przekonać się mogą o tym przede wszystkim mieszkańcy Warszawy, którzy w bliskiej odległości od rogatek miasta mogą korzystać z piękna przyrody. Jakie to miejsce?

Zalew Zegrzyński na wyciągnięcie ręki

Zalew Zegrzyński znany jest doskonale mieszkańcom stolicy i okolic. Miejsce to wykorzystywane jest jako teren rekreacyjny od lat 70. XX wieku! Do niedawna turyści korzystali z dzikich plaż oraz sezonowych punktów gastronomicznych. Dzisiaj sytuacja nad popularnym Zegrzem znacząco się zmieniła. Nad brzegami jeziora wyrosło wiele luksusowych hoteli, jaki jak windsorhotel.pl, które oferuj gościom nie tylko bliskość natury, ale również komfortowe warunki do odpoczynku!
Dzisiaj Zalew Zegrzyński otoczony jest komfortowymi hotelami i pensjonatami, gdzie warto zatrzymać się chociażby na weekend. Oferta tych miejsc jest szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poza wygodnymi pokojami z pełnym wyposażeniem w hotelach znajdziemy także śniadanie w cenie, możliwość skorzystania z hotelowego SPA, pralni. Wiele hoteli w tej okolicy umożliwia wypożyczenie sprzętu rowerowego lub wodnego, aby gości mogli spędzić aktywnie czas na łonie przyrody. Ta okolica faktycznie sprzyja takim atrakcjom – możemy nie tylko przemierzać zalew na kajaku, żaglówce czy rowerku wodnym, ale i korzystać z licznych ścieżek wśród lasów i zagajników.

Oferta także dla firm

Poza oferta dla klientów indywidualnych hotele zapraszają także klientów biznesowych, którym mogą zaoferować wygodne sale konferencyjne, możliwość zorganizowania spotkania firmowego czy też konferencji. Manager hotelu zaproponuje także zajęcia integracyjne dla grup.

Tags: , ,