czwartek, 18 lipca, 2024

Krzesła i stół na tarasie to idealny komplet kawowy, który pozwoli na delektowanie się nie tylko pyszną kawą, ale też wspaniałą, letnią aurą. Jakie wygodne krzesła tarasowe wybrać, by zapewnić sobie komfort? Okazuje się, że wybór modeli jest praktycznie nieograniczony!

Wygodne krzesła tarasowe z technorattanu

Wśród najchętniej kupowanych mebli w Polsce wymienia się meble technorattanowe. Wygodne krzesła tarasowe z tego tworzywa są trwałe, eleganckie i sprawdzają się w licznych aranżacjach. Krzesła technorattanowe są niezwykle lekkie – wynika to z zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Okrycie krzeseł tworzy plecionka syntetyczna. Krzesła technorattanowe można wykorzystać w kompletach kawowych lub też jako elementy wyposażenia letniej jadalni. Wygodne krzesła zapewnią odpowiednie podparcie dla pleców.

Rattan – wygodne krzesła tarasowe

Meble rattanowe uznawane są za najbardziej ekskluzywne. Współcześnie są one tworzone z poszanowaniem środowiska i dużą dbałością o detale. Wygodne krzesła tarasowe z rattanu tworzone są z pnączy pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Wyplata się je ręcznie, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Wygodne krzesła tarasowe rattanowe warto zestawić z drewnianymi stołami. Stworzą niebanalne połączenie!

 Wygodne krzesła tarasowe z liny polipropylenowej

Niebanalną formą aranżacji przestrzeni jest wykorzystanie krzeseł, w których siedziska i oparcia wykonane są z liny polipropylenowej. Takie wygodne krzesła tarasowe doskonale wpisują się w najnowsze trendy i pozwalają na niebanalną aranżację przestrzeni. Lina polipropylenowa nie rozciąga się, nie jest podatna na wchłanianie wilgoci. Konstrukcja takiego krzesła pozwala na stałe wentylowanie pleców użytkownika, nawet w czasie najbardziej upalnych dni.

Tags: ,