czwartek, 18 lipca, 2024

Każda para wstępująca w związek małżeński ma określoną wizję tego wyjątkowego dnia. Nowoczesne wesela organizowane są w różnorodnych stylach oddających charakter narzeczonych. Część osób decyduje się na romantyczną ceremonię na świeżym powietrzu i imprezę w stylu boho, a jeszcze inni wybierają eleganckie przyjęcie glamour… Wśród ogromu wariantów szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wesela w stylu rustykalnym. Czym się one charakteryzują? Sprawdź!

Sielsko, błogo, naturalnie…

Wesela rustykalne odbywają się zazwyczaj w salach sprawiających wrażenie nadgryzionych zębem czasu zlokalizowanych poza wielkomiejską scenerią. Niekwestionowanym hitem w ostatnich latach są „stodoły” – drewniane, wiejskie budynki przerobione na sale weselne. W wykonanym z drewna czy czerwonej cegły budynku dominują naturalne materiały, stonowane barwy, dekoracje rodem z polskiej wsi. Na drewnianych stołach powinny znaleźć się świece ustawione na surowych plastrach z nieobrobionego drewna oraz bukiety z polnymi kwiatami, gdzieniegdzie mile widziane są drewniane skrzynie i kolorowe girlandy. Klasyczne wazony na kwiaty z powodzeniem zastąpią słoiki albo butelki po winie. Całość pięknie będzie prezentowała się oświetlona lampionami albo sznurem żarówek.

Zainspiruj się!

Nieocenionym pomocnikiem podczas planowania wesela okazuje się być Internet. W sieci, na przykład na stronie gdziewesele.pl, znajdziesz ogrom inspiracji, dzięki którym najważniejszy dzień w życiu będzie wyglądał dokładnie tak, jak w Twoich marzeniach. Na stronie znajdziesz nie tylko porady, ale również zdjęcia i adresy sal weselnych zaprojektowanych w różnych stylach, również rustykalnym.

 

 

Tags: ,