czwartek, 18 lipca, 2024

Nie można powiedzieć, że mieszkanie w bloku jest złe. Jeżeli ktoś mieszka w blokowisku we własnym mieszkaniu, to bardzo powinien się cieszyć z takiego miejsca. Trzeba dołożyć wszelkich starań, aby całe mieszkanie było jak najlepiej urządzone według naszych gustów. Warto również zrobić wszystko, aby stworzyć dla siebie przytulny salon w bloku.

Różne gusta, czyli urządzamy przytulny salon w bloku

Jeżeli mieszkamy sami, to wszystko robimy według swojego gustu. Jeżeli jednak mowa jest już przynajmniej o dwóch dorosłych osobach, to trzeba uzgodnić wspólny plan działania, aby urządzić przytulny salon w bloku. Niech to będzie jakiś kompromis, który doprowadzi do tego, że salon będzie urządzony w jednym stylu. Niech będzie to jedna, idealna kompozycja, a nie nieład, który nie pozwoli nam na spokój i relaks. 

Dużo światła w pomieszczeniu

W blokach na ogół mamy bardzo małe salony. Jednak to w niczym nie przeszkadza, aby urządzić naprawdę przytulny salon w bloku. Jeżeli pozwolimy, aby było tutaj dużo światła, to od razu zrobi się w całym salonie lepszy klimat. Warto w tym momencie postawić na duże okna. Trzeba również przyznać, że dużo światła z dworu sprawia, iż całe pomieszczenie wygląda na o wiele większe niż normalnie. Do tak małego, ale przytulnego pokoju warto wybrać także jasne meble, które również optycznie powiększają całe pomieszczenie. Można do tego dorzucić jeszcze gustowne dodatki w postaci ramek ze zdjęciami swoich bliskich. Tak miłe widoki na pewno sprawią, że całe pomieszczenie wyda Wam się jeszcze bardziej przytulne. 

Tags: ,