czwartek, 18 lipca, 2024

Ogród to miejsce, gdzie możesz oderwać się od wszystkich trosk i na chwilę oddać błogiemu odpoczynkowi. Aby przydomowa przestrzeń stała się centrum letniej rozrywki i relaksu, powinieneś wyposażyć ją w odpowiednie meble. W jakie umeblowanie warto zainwestować, aby maksymalnie wykorzystać potencjał tkwiący w Twoim ogrodzie? Sprawdź!

Meble z technorattanu – luksusowe tarasy ogrodowe

Urządzanie swojej oazy odpoczynku zacząć należy od kompletowania mebli. Tarasy ogrodowe od kilku sezonów opanowane zostały przez komplety z technorattanu – komfortowe meble o ponadprzeciętnej odporności na czynniki zewnętrzne. W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znaleźć możemy nie tylko wyplatane z technorattanu krzesła, fotele i stoły, ale również luksusowe kanapy o modułowej budowie czy huśtawki. Nie musisz obawiać się, że tapicerowane elementy szybko stracą swój nieskazitelny wygląd. Wysokiej jakości meble wyposażone są w poduszki i siedziska pokryte odpornym na przetarcia poliestrem impregnowanym teflonem. Ochronna warstwa zabezpiecza meble przed wnikaniem zanieczyszczeń i wilgoci, co znacznie zwiększa komfort użytkowania oraz ułatwia utrzymanie tapicerki w nienagannej czystości.

Ciesz się ogrodem niezależnie od pogody

Przelotne opady deszczu albo żar lejący się z nieba nie sprzyjają odpoczynkowi wśród ogrodowej zieleni. Aby całkowicie uniezależnić się od zmiennej aury i przedłużyć sezon na wylegiwanie się w ogrodzie, wystarczy zamontować nad tarasem nowoczesne zadaszenie w formie aluminiowej pergoli ze składanym dachem. Podstawowy wariant warto poszerzyć o dodatki, takie jak szklana zabudowa, zintegrowane oświetlenie LED czy promienniki podczerwieni roztaczające wokół przyjemne ciepło.

 

 

 

Tags: , , ,