czwartek, 18 lipca, 2024

Sklep oferujący wysokiej jakości artykuły ortopedyczne. W swojej bogatej ofercie posiada między innymi podwieszkę dwustawową, która wykonana jest z najlepszej jakości materiału. Podwieszka dwustawowa uszyta została z wysokiej jakości bawełny, która gwarantuje pełen komfort pacjentowi, który z niej korzysta. Wykonana została tak, aby można było ją stosować zarówno w przypadku kończyn górnych, jak i dolnych. W jej wnętrzu znajduje się wysokiej jakości włókno filtracyjne. Dzięki temu podwieszka dwustawowa jest naprawdę wygodna.

Z jej pomocą można wykonywać podwieszenia w okolicy stawów skokowych, a także nadgarstka. Jest idealnym wyborem, jeśli szukamy podwieszki do podwieszenia z oporem niezależnie od kierunku. Zakończona jest specjalnymi metalowymi uchwytami. Ma dwa regulatory, dwie peloty oraz zaczep trójkątny.

Jeśli interesuje Cię podwieszka dwustawowa naprawdę wysokiej jakości, zależy Ci na komforcie, stawiasz na najlepsze materiały, ta będzie naprawdę bardzo dobrym wyborem. Do tego dostępna jest w naprawdę przystępnej cenie.

Tags: